Яремчук: « Для мене справа не в кількості голів »
Яремчук: « Девіз сезону: « Все, або нічого »
Український форвард « Гента » поділився емоціями від матчу з « Мехеленом »
03 травня 2021р. 15:22
![Роман Яремчук Яремчук: « Девіз сезону: « Все, або нічого »](/upload/resize_cache/iblock/f73/916_537_2/f737bc66049491596eb90b7f55e130fc.jpeg.webp)
Роман Яремчук / фото - Гент
Український форвард « Гента » Роман Яремчук підвів підсумки матчу з « Мехеленом », Який завершився з рахунком 2: 2, а українець відзначився забитим м'ячем. Яремчук також поділився очікуваннями від матчу з « Стандард ».
« Ми слабо провели перший тайм, але додали після перерви. У другій половині матчу ми діяли гостріше і перспективніше. Шкода, що не вдалося здобути перемогу. Вже через тиждень нам грати на виїзді з « Стандард ». Ми хочемо перемогти.Сезон для нас проходить під гаслом: « Все, або нічого ». У Льєжі буде саме так ».
Нагадаємо, Яремчук може виявитися в « Спортінге ».
Коментарі 0