Безус: « Гол після передачі від Яремчука один з кращих в кар'єрі »
Яремчук: « Участь в першому Євро стане чимось особливим. Я готовий і з нетерпінням чекаю цього »
Форвард чекає початок чемпіонату Європи
18 травня 2021р. 15:24
Фото: УАФ
нападник Роман Яремчук зізнався, що з нетерпінням чекає старт Євро-2020 в складі збірної України.
« Не можу скаржитися на втому. Участь в першому Євро стане чимось особливим. Я готовий і з нетерпінням чекаю цього. Наша збірна - хороша команда, але треба бути реалістами. Бельгія, Франція і Англія є фаворитами, і можуть перемогти на Євро.Ми ж для початку націлені подолати перший етап. Ми добре розберемо наших суперників по групі – Північну Македонію, Нідерланди і Австрію.
Я - основний нападник в команді легенди нашої країни - Андрія Шевченка. Це честь, але і величезна відповідальність. 42 мільйони співвітчизників сподіваються, що я їх не розчарую. Команда Шевченка діє за схемою 4-3-3, в наступальному стилі з італійським акцентом.
Ми дуже впевнені в собі. Нам вдалося зіграти хороші матчі з Португалією і Німеччиною. Різниця в якості була мінімальною ».
Яремчук дограє сезон за « Гент » і поки не прибув в розташування команди.
Коментарі 0