Вчора 0
Сьогодні 0

Ярмоленко: «Не вистачило фізичних кондицій, адже в четвер ми грали 120 хвилин з Арісом плюс переїзди, довга дорога»

Форвард – про поразку Чорноморця

нападник Динамо Андрій Ярмоленко висловився прес-службі про поразку Чорноморцю (2:3).

«Ми очікували, що з «Чорноморцем» буде складна гра. Розбирали цього суперника, знали, що це хороша команда, яка грає в комбінаційний футбол. Ми усвідомлювали, що вони будуть грати саме так. Мабуть, нам не вистачило фізичних кондицій, адже в четвер ми грали 120 хвилин з «Аріс» плюс переїзди, довга дорога. Тому ми не відновилися належним чином, тому і такий результат.

Звичайно, було багато помилок з нашого боку, багато моментів, які ми не реалізували, а коли ти не забиваєш, то пропускаєш. Але нічого жахливого. Думаю, це буде для нас уроком. Рухаємося далі, нічого ще не закінчено, чемпіонат довгий. Головне – робити правильні висновки як після перемог, так і після поразок.

Звичайно, в емоційному плані це теж нелегко, коли ти проводиш на поле 120 хвилин напруженої, важкої гри, а потім ще серія пенальті. Це не просто фізично і емоційно. Звичайно, важко відновитися, але що ми можемо зробити? Зараз така ситуація, коли нам потрібно терпіти».