Вчора 6
Сьогодні 21
Завтра 13

Ярмоленко: «Ребров сказав мало хорошого під час перерви, але це подіяло»

Збірна України програла перший тайм із Північною Македонією, але розгромила суперника у другому
17 червня 2023р. 18:54
Андрій Ярмоленко / Фото - УАФ

Вінгер збірної України Андрій Ярмоленко розповів про те, як головний тренер Сергій Ребров налаштовував команду на другий тайм матчу відбору на Євро-2024 проти Північної Македонії (3:2). Слова футболіста передає прес-служба УАФ.

Результатом, звісно, задоволені, бо програвали 0:2. Але по грі багато запитань. Особливо у першому таймі грали дуже погано. Проте молодці, що зібралися та переламали матч. Гра забувається, а результат залишається. Тепер потрібно відпочити та перемикатися на інший матч.

Звичайно, у перерві Сергій Ребров мало нам хорошого сказав, але це подіяло. Добре, що так зреагували та змогли змінити хід матчу. Шість голів у двох матчах – це добре, але пропускаємо також багато. Потрібно працювати над помилками.

Раніше тренер збірної Північної Македонії заявив, що перемога України не була заслуженою.