Вчора 15
Сьогодні 4

Йовічевіч: «Мало команд в Європі грають так, як «Чорноморець»

Тренер «Шахтаря» – про нічию з одеситами

Головний тренер «Шахтаря» Ігор Йовічевіч прокоментував прес-службі клубу нічию з «Чорноморцем» (2:2) і похвалив суперника.

«Перш за все, це був очікуваний важкий матч. Після поєдинків національних збірних завжди так буває, тому що футболісти повертаються в різних ступенях готовності: хтось грав за збірну обидва матчі, хтось – один тайм або не грав взагалі. Поки гравці знову не спіймають темп і ритм гри, перший матч завжди небезпечний. Про це всі говорять, і це не демагогія, а простий факт. І бувають матчі, де ти втрачаєш очки і ми сьогодні втратили окуляри. Але по грі, думаю, що не закрили рахунок в першому таймі, коли мали набагато більше можливостей: в перші 20 хвилин було 4 – 5 моментів, які ми в кращих матчах закривали, знаючи, що в другому таймі десь втома вийде на перший план і реалізація буде неоптимальною.

Нам не вистачило останнього удару, креативності та реалізації, особливо, скажу ще раз, в першому таймі, хоча ми і не контролювали гру, наскільки хотіли, тому що це важко, тому що «Чорноморець» – єдина команда УПЛ, яка пропонує гру один в один по всьому полю, з високим пресингом.

Так, в «Чорноморці» є кілька футболістів, які змінюють картину, але стиль Григорчука, тренера, якого я повинен похвалити, пропонує агресивну модель гри, один в один. Мало команд в Європі грають в такому високому пресингу один в один, і ти повинен бути готовий, повинен бути свіжий, щоб відповідати на таку агресію, тому що дріблінг більше виснажує».

«Шахтар» лише на 1 очко випереджає «Дніпро-1».