Йовічевіч: « Можливо, « Динамо » майбутній чемпіон, а ми до першого гола не давали їм створювати загрози »
![Ігор Йовічевіч Йовічевіч: « Можливо, « Динамо » майбутній чемпіон, а ми до першого гола не давали їм створювати загрози »](/upload/iblock/b31/b311e9f8dfffdb5e7a98937951577698.jpg.webp)
Головний тренер « Дніпра-1 » Ігор Йовічевіч прокоментував в ефірі « Профутбол Digital » результат матчу 21-го туру з « Динамо ».
Чому посипався « Дніпро-1 » у другому таймі?
Посипалися... Можливо, це майбутній чемпіон. Потрібно віддати і їм честь, тому що вони своєї територіальної ініціативою змушують оборонятися дуже низько і щільно. У нас не було двох футболістів, які належать « Динамо ». Плюс Пихаленок, який для нас дуже ключовий гравець. Назаренко вийшов з травмою. Ще Адамюк. Багато кадрових втрат.Але хлопці, які вийшли, боролися до кінця. Можу подякувати їм. Вітаю « Динамо » з перемогою. У киян була територіальна ініціатива, просто вони не створювали моменти, щоб через напругу, контроль м'яча створювати моменти – такого не було.
Вони відкрили рахунок в матчі після грубої помилки при стандарті. Це питання концентрації. У ті 5 хвилин для нас матч закінчився, був гол, видалення. Хоча у нас були в кінці матчу, на морально-вольових. Можу сказати, що це майбутні чемпіони, вони дуже близькі до чемпіонства. У таких матчах не можна допускати грубі помилки.
Потрібно шукати шанс в контратаці. У нас план виходив, але ті 5 хвилин все зіпсували.
Помічаю, що Довбіку в кожному матчі свистять по 4-5 таких фолів. Він габаритний, дуже потужний. Він захищає м'яч, але він не б'є людей. Не бачу, щоб арбітри так себе вели проти інших команд. Були відмашки і у « Динамо », не було такої реакції. Не можу зрозуміти. Але по Довбіку свистять в кожному матчі, ніби він центральний захисник.
У матчі проти « Львова » отримали травми Тейлор і Дуглас. Вони кілька днів не тренувалися. Пихаленку зробили операцію. Багато кадрових втрат, особливо перед « Динамо ». Може, проти інших суперників було б не так помітно.
Але до першого гола ми досить нейтралізували « Динамо », щоб не було погроз через їх контроль м'яча.
Відзначимо, що це перше поразка « Дніпра-1 » у другому колі чемпіонату України.
Коментарі 0