Йовічевіч: «Не була б війни – мене б зараз не було в «Шахтарі»
![Йовічевіч: «Не була б війни – мене б зараз не було в «Шахтарі»](/upload/iblock/294/294e5582518ea95a4ce02c0319a72c44.jpg.webp)
Головний тренер «Шахтаря» Ігор Йовічевіч висловився про обставини, які привели до того, що він очолив донецький клуб. Його цитує прес-служба «гірників».
Ми говоримо про умови, які не контролюються одним індивідом. Я сприймаю це так: не було б такої ситуації, не було б мене зараз в «Шахтарі». Це не демагогія і не приховування правди, це чистий факт. Однак навіть отримавши цей шанс, якби не попередня робота, чи не самовдосконалення і думка про футбол 24 години на добу, я не міг би відповідати такому клубу, як «Шахтар».
Я не біжу від таких думок, що цього всього зараз могло і не бути. Може, якби я продовжив працювати над собою, згодом цей шанс і прийшов би, але через рік, два або три. «Шахтар» мав відмінного тренера, який робив свій проект.
Я теж дуже вдало працював з попереднім клубом. Ця робота привела до того, що я отримав шанс на вищому рівні.
Раніше Йовічевіч розповів, за кого вболівав у фіналі ЧС-2022.
Коментарі 0