Йовічевіч: « Ребров запрошував співпрацювати з ним »
![Ігор Йовічевіч Йовічевіч: « Ребров запрошував співпрацювати з ним »](/upload/iblock/961/961e7030a4480878bd2a4b5b2e3cb23c.png.webp)
Головний тренер « Дніпра-1 » Ігор Йовічевіч в шоу « Татотаке » згадав, як міг опинитися в « Ференцвароше ».
- Чи правда, що Сергій Ребров запрошував вас в « Ференцварош » помічником?– Звідки ви це дізналися? Ну да, правда. Це імпонує мені, тому що я грав проти « Динамо » Реброва, коли був тренером « Карпат ». Його схема 4-1-4-1 тактично тебе виснажувала, що після матчу ти повинен був випити кілька фрешей. Результат його роботи – 2 перемоги в чемпіонаті України, похвала йому.
Особисто я його не знав, його дзвінок був несподіваним для мене. Це було перед « Ференцварошем ». Мені дійсно імпонувало це. Він, напевно, розпитав людей, який я людина, фахівець, які у мене погляди.
- Чому ви відмовилися?
– Моєю мрією було очолити першу команду « Динамо » Загреб і я був близький до етому.
У нинішньому турі УПЛ « Дніпро-1 » зіграє з « Шахтарем ».
Коментарі 0