Завтра 4

ЮКСА зі знущальницьким рахунком відправила Металург до Другої ліги

У найнижчому дивізіоні України тепер виступатиме не дубль муніципального клубу
Фото - МФК Металург

У матчі-відповіді матчі плей-оф за місце у плей-офф української Першої ліги Металург на своєму полі знову програв ЮКСА.

Тиждень тому «хрестоносці» впевнено переграли суперника (3:1). Запорожці знову не змогли нічого протиставити представнику Другої Ліги.

Рахунок відкрив у першому таймі Есеола. Після перерви Гехейру фактично зняв усі питання щодо переможця протистояння. Ховайко довів справу до розгрому. А Єврокимов знущальницьким голом поставив масну крапку

Металург програв за сумою двох зустрічей 1:7 та вилетів до Другої ліги. ЮКСА підвищилася у класі. Цікаво, що минулого сезону у третьому за силою дивізіоні України виступав дубль запорожців, але знявся з чемпіонату через складну фінансову ситуацію.