Вчора 12
Сьогодні 6

Юрич – про матч проти Атлетика: «Нам потрібно було бути холоднокровнішими, агресивнішими»

Наставник «вовків» поділився своїми думками після гри з «басками»

Головний тренер Роми Іван Юрич прокоментував нічию у матчі основного етапу Ліги Європи з Атлетиком1:1 завершився з рахунком 1:1.

«Ми мали дуже хороші періоди, коли ми грали у відмінний футбол, і весь стадіон це відчував. У другому таймі наші суперники більше включилися у гру – грали у довгі передачі, вигравали підбір. Вони звикли грати у такий футбол. Вони чинили тиск на нас і не давали нам пресингувати. Ми трохи поборолися, хоч і не дали їм жодних шансів. Вони кілька разів заносили м'яч у штрафний майданчик, але не створили жодних явних моментів.

Це прикро. Ми провели кілька хороших атак у першому таймі та створили ситуації чисельної переваги. Ми мали вбити. Нам треба було бути холоднокровнішими, агресивнішими. Нам потрібно було трохи більше якості. Ми не використали своїх шансів, як той, який мав Матіас у другому таймі, і ми заплатили за це ціну. Але було багато позитиву. Ми добре виступили.

Можливо, ми трохи сповільнилися в перші десять хвилин і продовжували відступати — можливо за невпевненістю — але після цього кайдани спали, і з десятої хвилини ми грали у хороший футбол і тримали гру під контролем. Ми мали забити, це точно, бо вони рідко виходили зі своєї половини поля.

Ми зробили те, що планували. Прикро за результат, тому що я бачив багато хорошого в останніх двох іграх. Тепер готуватимемося до наступної, але ми повинні зберігати цей настрій. Потрібно готуватись до одного матчу за один раз. Хлопці це зрозуміли та зіграли добре», - наводить слова Юрича прес-служба клубу.