Зараз 1
Вчора 2
Сьогодні 3
Завтра 3

Ювентус на 90+5 обіграв екс-команду українця та перервав серію без перемог із чотирьох матчів

Колишній клуб Василя Прийми майже відібрав очки у поки що претендента на чемпіонство
25 лютого 15:29
Фото - Ювентус

У 26-му турі італійської Серії А Ювентус на своєму полі вирвав перемогу над Фрозіноне.

Туринці у своєму лігві мали обігрувати 15-ту команду чемпіонату, щоби зберігати шанси наздогнати Інтер. І Влахович уже в самому дебюті повів команду до мети.

Проте вже до середини першого тайму Шеддіра та Брешіаніні вивели вперед уже Фрозіноне. Дубль серба до перерви лише зрівняв рахунок.

Цифри 2:2 на табло зберігалися до п'ятої компенсованої хвилини. Однак Ругані вирвав перемогу та перервав безвиграшну серію з чотирьох матчів.

Ювентус набрав 57 очок, скоротивши відставання від лідера Інтера (63), однак у «нерадзуррі» цілих дві гри в запасі.