Деталі турніру
Europe

Ювентус спокійно обіграв ПСВ у першому матчі нової Ліги чемпіонів

Команда Тіаго Мотти забила 3 м'ячі

Пройшов перший матч у новому форматі основної стадії Ліги чемпіонів. Ювентус удома приймав голландський ПСВ.

Вже у першому таймі питання про переможця матчу було знято. Спочатку Йилдіз вийшов на вільний простір біля штрафного майданчика та пробив. М'яч після цього прицільного удару рикошетом від стійки потрапив у праву дев'ятку.

Потім Маккенні зіграв на добиванні у штрафному майданчику, відправивши м'яч під праву стійку, зробивши рахунок 2:0.

Третій м'яч ПСВ пропустив у другому таймі. Гонсалес отримав відмінний пас у штрафному майданчику і потужним і точним ударом відправив м'яч у сітку впритул до лівої стійки.

Наприкінці матчу Сайбарі забив один гол за ПСВ.

Більше команди не забивали та фінальний свисток зафіксував перемогу Ювентуса.