Вчора 4
Сьогодні 3

Ювентус здобув впевнену перемогу над Вероною та захопив лідерство у Серії А

Туринці мають шість очок після двох турів
Ювентус здобув переконливу перемогу над Вероною з рахунком 3:0 у матчі другого туру Серії А. Туринці ідеально стартували в новому сезоні, залишаючись єдиною командою, яка виграла два матчі.

У середині першого тайму Душан Влахович відкрив рахунок, відправивши м'яч у ворота Верони після передачі Кенана Йилдиза. Однак гол був скасований через офсайд Ніколо Савони, який торкнувся м'яча після подачі. Незабаром після швидкої контратаки Влахович знову відзначився, пробивши з центру штрафного майданчика в лівий кут воріт – 0:1.

Під кінець першого тайму Самюель Мбангула навісив м'яч на дальній кут штрафного майданчика, де Савона головою намагався зробити скидку на Влаховича. Але м'яч після боротьби із захисниками влетів у ворота під ліву штангу – 0:2.

У другому таймі Ювентус отримав шанс на пенальті, який успішно реалізував Влахович, пробивши у правий кут воріт – 0:3.

Ювентус залишається на вершині таблиці Серії А з повним набором очок після двох турів, тоді як Верона поки що має три очки.