Сьогодні 0

Забарний: «В Англії я більше став напрацьовувати гру головою»

Саме гол Іллі повернув Україну в гру з Північною Македонією
18 червня 2023р. 07:52

Центральний захисник збірної України Ілля Забарний висловився про перемогу над Північною Македонією (3:2).

«Другий гол в кар'єрі. Далі буде більше. Це важливий м'яч, важлива перемога для всієї України. Багато хто прийшов підтримати нас, спасибі дуже.

Перший тайм? Не знаю, що сталося. Настрій був хороший. Чи не пішло у всієї команди, але в перерві зробили аналіз, знайшли помилки. Потім вийшли, знали, що робити, стали більше атакувати. Це дало результат.

Чекали, що буде важка гра. Суперник непоступливий, вміє атакувати. У першому таймі було важко, потрібно було знайти ключ до цієї команди.

Мій гол? Важливо було почати. Не важливо, хто заб'є м'яч – нападник або захисник. Це заслуга всієї команди, яка награла на гол».

Про те, чи був вплив Реброва в перерві.

«Так, в перерві нам вказали на помилки. Проаналізували все і вийшли атакувати флангами, грати з м'ячем».

Про Мальту.

«Немає слабких суперників, всі налаштовані дуже серйозно. Не можна розслаблятися. Якщо будемо виходити так, як в першому таймі – буде дуже важко. Добре, ми змогли адаптуватися і вирвали перемогу».