Вчора 3
Сьогодні 4
Завтра 11
Розгорнути Згорнути

Захоплююча серія пенальті на Кубку Африки з ударами воротарів. Збірна ДР Конго пройшла Єгипет

Салах може розпаковувати речі

У матчі 1/8 фіналу Кубка африканських націй Єгипет грав із ДР Конго.

У першому таймі команди обмінялися голами. Збірна ДР Конго відкрила рахунок на 37-й хвилині завдяки ударку Месхака Елії зі швейцарського Янг Бойз. Єгиптяни отримали право на удар з одинадцятиметрової позначки у компенсований до першої половини зустрічі час. 26-річний форвард французького Нанта та збірної Єгипту Мостафа Мохамед реалізував пенальті та зробив рахунок – 1:1.

З часом зустріч перетворилася на типовий нервовий поєдинок плей-офф турніру збірних команд, який завершився екстра-таймом та серією пенальті.

У футбольній лотереї виграли конголезці. Під час пробивання дев'ятих пенальті відповідальність на себе взяли голкіпери команд. Спочатку воротар Єгипту Габаскі пробив у поперечину воріт ДР Конго, а після нього Ліонель Мпасі з французького клубу Родез влучив точно у дев'ятку і вивів свою команду до 1/4 фіналу Кубка Африки.

ДР Конго у чвертьфіналі КАН зіграє з Гвінеєю 2 лютого о 22:00.