Ванат все ще без допомоги. Динамо відправило легіонера до Аргентини
Захисник Динамо: «Виходили на Партизан не лише за команду – за всю Україну»
Дячук поділився емоціями після нищівної перемоги над латентними любителями путіна
13:47
![<i>Максим Дячук Захисник Динамо: «Виходили на Партизан не лише за команду – за всю Україну»](/upload/iblock/368/368b5847c7fdf07015809bcbd9f46b3b.jpg.webp)
Максим Дячук / Фото - ФК Динамо Київ
Захисник Динамо Максим Дячук висловився у своєму Instagram щодо розгромної перемоги у першому матчі другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів проти Партизана (6:2).
Вчора ми виходили на поле не лише за нашу команду, вчора ми грали за усю Україну. Здобули важливу перемогу, та готуємось до наступної гри. Цей матч залишиться в спогадах назавжди.Дякуємо футбольній спільноті за неймовірну підтримку! Дякуємо ЗСУ та всім захисникам! Дякуємо вболівальникам, які були на стадіоні та підтримували нас всі 94 хвилини.
Нагадаємо, сербський Партизан зіграв у товариському турнірі на росії.
Коментарі 0