Захисник «Маріуполя»: «Ми награв на гол в матчі з« Динамо »
Захисник «Маріуполя» Олександр Драмбаев прокоментував поразку від «Динамо» (1: 2) В матчі 1/8 фіналу Кубка України. Слова гравця призводить прес-служба приазовців.
- Ключовими моментами при пропущених м'ячах стали наші помилки при стандартах. Треба більше працювати над цим компонентом, бути більш сконцентрованими. У першому епізоді Вербич відкрився на ближню штангу і забив. Потім точно такий же момент - Вербич зіграв, а вже Шабанов додав.
- Гол Очеретько в кінці повернув вас в гру?
- Так звісно. У нас залишався час, були ще подачі. Але не вийшло.
- На гол ви награли?
- Я думаю, що так. У другому таймі ми награли на гол.
- Можна сказати, що, крім забитих м'ячів, «Динамо» в першому таймі нічого не створило?
- У суперника були ще моменти, штрафні. Найбільше небезпека у наших воріт було після стандартів.
- У суботу знову гра з «Динамо». Що ця гра дала вам напередодні суботньої зустрічі? Надію? Оптимізм? Є бажання показати, що команда не сказала свого останнього слова?
- Є велике бажання добре зіграти і перемогти. Подивіться на наш другий тайм. Якщо ми так будемо грати з першої до останньої хвилини, то у нас може все получіться
Нагадаємо, крім «Динамо» в чвертьфінал Кубка України також пройшли «Шахтар», «Ворскла» і «Олександрія».
Коментарі 0