Вчора 4
Сьогодні 9
Завтра 11

Захисник Металіста 1925 жорстко відреагував на суддівство Козика в матчі з Поліссям

Гравець залишився незадоволений роботою арбітра

Захисник Металіста 1925 Євген Ткачук прокоментував спірний момент в матчі 14-го туру УПЛ з Поліссім (1:2).

В кінці поєдинку суддя Ярослав Козик зафіксував фол з боку Ткачука проти Дмитра Шастала і призначив пенальті.

«Було б дивно з мого боку заперечувати, що між мною і нападаючим був контакт. Але питання в іншому, бив той контакт тим, що провокує таке падіння? Нападаючий, при всій моїй повазі, малював падіння на премію Оскар. Зіграно як по нотах. Це вже третій матч, де пенальті ставлять у ворота суперників Поліссі на останніх хвилинах поєдинку.

З Козиком я не спілкувався після епізоду з пенальті. Він ще в першому таймі дав нам зрозуміти, що покаже жовті і червоні картки за той тиск, який влаштували йому. Арбітри чомусь судили за подвійними стандартами. Жичикову і Моурі за перші фоли відразу жовті. Це початок першого тайму. У Поліссі такі ж фоли – взагалі немає свистка або без жовтої. Нам все стало відразу зрозуміло. Не перший день у футболі», – сказав Ткачук.

На даний момент Металіст 1925 займає 11-е місце в турнірній таблиці УПЛ, набравши 15 очок.

Джерело: Sport.ua