Сьогодні 2

Захисник «Шахтаря»: «Ми самі створили собі з« Рухом »проблеми»

Тільки після 85-ї хвилини «гірникам» вдалося роздрукувати володіння Паньківа
Валерій Бондар / Фото: shakhtar.com

Центральний захисник «Шахтаря» Валерій Бондар підвів підсумки матчу 15-о туру УПЛ з «Рухом» (2: 0).

Наскільки стресовий був матч?

Зустрічаючись з такими командами, треба виходити і вирішувати гру ще в першому таймі. Ми самі створили собі проблему, а вже в кінці забили два м'ячі - це стрес і переживання. «Шахтар» завжди хоче і буде перебувати на першому місці. Повторюся, в поєдинках з такими суперниками треба забивати ще в першому таймі - потім гра буде йти легше. Матч видався важкий саме через те, що не вдалося забити в першій частині зустрічі.

Завдяки чому «Рух» здався дуже міцним опонентом для «Шахтаря»?

Через те, що нам не вдалося забити. Важко, коли одинадцять чоловік знаходяться у власній штрафний, але якщо їм подобається грати в такий футбол, це їх право, їх тактика. Таким командам треба забивати гол, і тоді їх буде п'ять-шість за матч. Треба вирішувати свої моменти, більше створювати і бити по воротах. Думаю, забили б раніше, було б легше.

Який відрізок став ключовим?

Момент з першим забитим м'ячем. Після пропущеного голи «Рух» відкрився, і ми відразу ж забили другий. Потім стало легше, ми видихнули і виграли.

Нагадаємо, що в турнірній таблиці чемпіонату України у «Шахтаря» і «Динамо» рівність очок, але кияни забили на гол більше.

Джерело: shakhtar.com Олег Шумейко-молодший