Захисник « Шахтаря »: « Не збираюся коментувати питання про гру « Динамо »
![Валерій Бондар Захисник « Шахтаря »: « Не збираюся коментувати питання про гру « Динамо »](/upload/iblock/383/3835ab8b13ca0233623785e3716f60f2.jpg.webp)
Захисник « Шахтаря » Валерій Бондар в шоу « Футбольний формат » висловився про прийдешнє матчі з « Динамо » в 22-му турі УПЛ.
- Як будете готуватися до « Динамо »?– Як завжди – тижневий цикл. Думаю, будуть тренування, заняття тактичного плану, відеоаналіз. Буде серйозна підготовка, так як це вирішальний матч року для нас.
Перш за все потрібно сконцентруватися на собі, своїй грі, результаті, який нам потрібен. У останніх п'яти матчах нам треба брати максимум і сподіватися, що « Динамо » десь зможе втратити. Абсолютно всі в команді вірять, що ми ще зможемо стати чемпіонами України.
- Як вам гра « Динамо » зараз?
– Не збираюся коментувати це питання, тому що я гравець « Шахтаря ».
Матч « Шахтар » – « Динамо » відбудеться 17-го квітня. В турнірній таблиці УПЛ « Шахтар » відстає від « Динамо » на 7 очок.
Коментарі 0