Сьогодні 16
Завтра 18

Захисник збірної Нідерландів: «У перші 10-15 хвилин ми грали дуже добре»

Натан Аке прокоментував вихід до півфіналу Євро

Захисник збірної Нідерландів Натан Аке розповів про свої враження після тріумфального виходу до півфіналу Євро-2024, після перемоги над Туреччиною з рахунком 2:1.

«Нам потрібно було продемонструвати свій настрій. Поступаючись 0:1 цій команді, яка дуже сильна в обороні, яка так завзято бореться і за яку стільки вболівальників... Це була гарна нагода проявити себе.

У перші 10-15 хвилин або начебто ми знаходили вільний простір у середній лінії і грали дуже добре. Потім стало щось мінятись, нас загнали назад, і відшукувати його стало складніше. Але в другому таймі ми випустили вперед Вегхорста, стали часто посилати м'яч у штрафний майданчик і підбираннями грали на других м'ячах. Завдяки цьому ми створили більше моментів та отримали більше свободи дій.

У нас на лаві запасних стільки гравців, які можуть вирішити результат зустрічі! Вони можуть допомогти довести гру до перемоги, і створити моменти попереду. У нас дуже сильна команда», – сказав Аке.

На це та інші події ЄВРО 2024 року GGBET.UA пропонує бонус до 150 000 грн.