Захисник «Зорі»: «В УПЛ буде спекотна розв'язка»
![Віталій Вернидуб Захисник «Зорі»: «В УПЛ буде спекотна розв'язка»](/upload/iblock/2e1/2e1f1e1f8091554541b9e83124fd00a5.jpg.webp)
Захисник «Зорі» Віталій Вернидуб висловився про вихід своєї команди з відпустки. Гравця цитує прес-служба луганчан.
- Все добре відпочили. З відмінним настроєм приступили до роботи. Треба продовжити боротьбу в чемпіонаті, яку ми почали і сподіваюся, все у нас вийде.- Боротьба буде цікавою. Багато суперників зараз підтягуються.
- Так, згоден з вами. Конкуренти теж посилюються і вважаю, що навесні цього року буде дуже спекотна розв'язка чемпіонату і боротьба за третє місце. Сподіваюся, нам вдасться обігнати всіх.
- Програма турецького збору вже відома.
- Так, ми досвідчені футболісти і розуміємо, що нас чекає. Не думаю, що підготовка буде кардинально різнитися. Найголовніше, що збори - це завжди важка і відповідальна праця від результатів якого будуть залежати результати в чемпіонаті. Будемо викладатися по повній.
- Уже відомі наші спаринг-партнери на першому зборі.
- Так, хороші команди. Буде цікаво з ними зіграти. Головне, щоб все обійшлося без травм, плюс потрібно виконати завдання, які ставить тренерський штаб.