Збірна Угорщини не зуміла дотиснути Ірландію перед стартом на Євро-2020

Товариський матч завершився сухий нічиєю
08 червня 2021р. 22:50
Фото - Getty Images

У товариському матчі в рамках підготовки до Євро-2020 Угорщина будинку зіграла внічию з Ірландією.

З самого початку гри господарі заволоділи ініціативою, завдавши сім ударів по воротах суперника в першому таймі проти одного у ірландців. Однак на перерву команди пішли при нулях на табло.

У другій половині зустрічі гостям вдалося кілька вирівняти ситуацію на полі. Це дозволило їм звести матч до нічиєї.

Нагадаємо, в заключному товариському поєдинку збірна України розгромила Кіпр ( 4: 0 ).