Вчора 9
Сьогодні 8
Завтра 5

Збірна України майже врятувала матч із Швейцарією після виходу Суркіса

Результат першого тайму став визначальним у поразці команди U-19 у другому спарингу
Фото - УАФ

Товариському матчі в рамках підготовки до відбору на Євро-2025 збірна України U-19 на виїзді поступилася Швейцарії.

Це був другий спаринг між командами. Перший завершився з рахунком 2:2. Сьогоднішня ж гра йшла за зворотним сценарієм.

Цього разу вже «синьо-жовті» провалили перший тайм, пропустивши двічі від Дербачі та Шрайбера. Джемалія ще й не реалізував пенальті. Після перерви та низки замін гра перевернулася.

Суркіс здійснив декілька сейвів. А Видиш скористався помилкою суперника та вразив порожні ворота. До цього вихованець Шахтаря міг забивати ще, але при ударі з декількох метрів м'яч зрізався з ноги. В останні 20 хвилин розвинути успіх не вдалося.