Вчора 8
Сьогодні 6

Збірні України розпочали ігровий день, лише на 90-й хвилині врятувавшись від розгрому

Перед матчами національної та молодіжної команд колектив U-17 серйозно поступився Карпатам U-19
Фото - Карпати Львів

У товариському матчі в рамках підготовки до відбору на Євро-2025 збірна України U-17 поступилася Карпатам U-19.

Як і в зустрічі з Рухом (1:2) на подіях на полі позначився вік. Львів'яни впевнено виграли кожен із таймів.

До перерви першим зорієнтувався та вразив порожні ворота гравець на перегляді. Після перерви, здавалося б, довершили розгром Малиш і Смаглій. Проте Тлумак оформив гол престижу.

Зазначимо, що другий тайм був затьмарений травмою вінгера «синьо-жовтих» та київського Динамо Андрейко.