Довбик і Циганков прибули до розташування Жирони
Жирона не змогла переграти команду п'ятого іспанського дивізіону
Команди найсильнішого не визначили
![Жирона не змогла переграти команду п'ятого іспанського дивізіону](/upload/iblock/c81/c81ed4ca7b67c231403df70e2461c5f2.jpg.webp)
Фото: Getty Images
Жирона почала підготовку до нового сезону контрольним поєдинком проти Олота. Команда українців не зуміла обіграти клуб із п'ятого іспанського дивізіону.
Поєдинок закінчився внічию з рахунком 1:1. У заявці команди Мічела Санчеса серед українців був лише Артем Довбик, який вийшов на поле на початку другого тайму, а Віктор Циганков пропустив цей матч.
Контрольний матч
Жирона – Олот – 1:1
Голи: Альмена, 51 – Торрас 49.
Коментарі 0