Вчора 2
Сьогодні 2

Зідан: « Перемога над « Ліверпулем » радує, але в цілому відчуття змішані »

Тренер – про перемогу в перше грі 1/4 фіналу ЛЧ

Головний тренер « Реала » Зінедін Зідан прокоментував сайту UEFA перемогу над « Ліверпулем » ( 3: 1 ) в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

« Перемога радує, але в цілому відчуття змішані. Ми провели відмінний матч, але зазнавали труднощів на початку другого тайму. Я пишаюся кожним гравцем. Але попереду матч-відповідь.

У другому таймі вони пробили в перший раз і забили. Це неприємно, але такий футбол. Я підтримую свою команду і те, що ми робили протягом матчу.

Я радий, що Вінісіус забив, йому це було потрібно. Він хороший, допомагає команді і отримує заряд енергії, коли забиває такий гол.

Сьогодні ми отримаємо задоволення перемогою. Ми знаємо, що попереду важливий матч, але спершу потрібно зайнятися відновленням ».