Вчора 12
Сьогодні 6

Зідан: « Перший тайм проти « Челсі » вийде дуже важким, не дарма вони вийшли в півфінал »

« Реал » не зміг обіграти англійську команду
Зінедін Зідан / Фото: Eurosport

Головний тренер « Реала » Зінедін Зідан висловився про нічию з « Челсі » (1: 1) в 1-му матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів. Слова фахівця призводить Marca.

« Перший тайм вийшов дуже важким. Але в другій половині нам вдалося захопити контроль над ситуацією.

Суперник грає швидко, у них хороші футболісти, вони здорово почали матч. Однак у другому таймі ми частіше володіли ініціативою.

Зараз рахунок як і раніше рівний. В цілому ми задоволені показаної грою. На виїзді ми граємо добре, пресингуємо високо.

« Челсі » не дарма вийшов в півфінал – це хороша команда. Другий матч буде дуже конкурентним.

Едер Мілітао провів відмінний матч, але я зазначу всю команду. Наші гравці віддали всі сили ».

Матч-відповідь між « Челсі » і « Реалом » відбудеться через тиждень в Лондоні.