Команди Зінченка, Мудрика та Забарного провели товариські матчі
Зінченко не забив Забарному з гри. Огляд матчу Арсенал – Борнмут
«Каноніри» лише завдяки серії пенальті переграли суперника
![<i>Фото - Борнмут< Зінченко не забив Забарному з гри. Огляд матчу Арсенал – Борнмут](/upload/iblock/509/509abc070e11f0fecc9bc1221f3e7ce1.jpg.webp)
Фото - Борнмут
У товариському матчі у рамках підготовки до нового сезону Арсенал у серії пенальті здолав Борнмут (1:1, 5:4 – пен.). Основний час гри завершився нічиєю після голів Вієйри та Семеньо. У серії 11-метрових точніше виявились «каноніри».
Захисник «вишень» Ілля Забарний провів на полі всю гру. Інший українець, оборонець лондонців Олександр Зінченко вийшов на заміну на 62-й хвилині та реалізував післяматчеву спробу.
До вашої уваги огляд матчу.
Коментарі 0