Зінченко: « У збірної України багато перетинів з тим, що я робив в « Манчестер Сіті »
![<i>Фото - УАФ< Зінченко: « У збірної України багато перетинів з тим, що я робив в « Манчестер Сіті »](/upload/iblock/236/236a972a74559251bf09d884832bc602.jpg.webp)
Півзахисник збірної України Олександр Зінченко розповів про підхід до роботи тренерського штабу « синьо-жовтих » на чолі з Андрієм Шевченка.
Я добре пам'ятаю той час, коли Андрій Шевченко прийняв збірну України. Вважаю, що саме тоді і почався наш шлях на це Євро. Ми і раніше здогадувалися про те, що Андрій Миколайович буде головним тренером, адже це велика особистість. Легенда не тільки українського футболу.Команда відразу повірила в ідеї нового наставника, якому було що передати гравцям. З таким-то досвідом і з такими-то футбольними знаннями. Засукавши рукава, ми взялися за роботу, і я з першого дня був упевнений, що успіх неминучий.
Тренерський штаб збірної України дуже якісно робить свою роботу, і найважливіше, що ми не стоїмо на місці. Коригується наша гра, додається нова тактика, команда рухається вперед. Мені вже тоді було з чим порівнювати, і в своїх інтерв'ю я не раз говорив, що в збірній тепер європейський підхід у всьому.
Зізнаюся, що в організації роботи, в ігровій структурі, в тактиці і так далі у нас було багато перетинів з тим, що я бачив і робив в « Манчестер Сіті ». Для мене це була рідна стихія, і мені не потрібно було багато часу, щоб, приїжджаючи в збірну, перебудовуватися на інший футбол. Я відчував себе, як риба в воді, отримував задоволення від тренувань і від матчів. Та й вся команда тренувалася в гарному настрої. Хлопцям відразу сподобалася нова життя зі збірною України.
Важливий контакт тренерського штабу з гравцями, а у нас в збірній відмінні комунікації. Будь-який фахівець з команди Андрія Шевченка, сам головний тренер завжди відкриті для футболістів. Кожна дрібниця на тренуванні, кожне непорозуміння розбираються разом. Будь-яка проблема усувається відразу, на місці.
Мені добре запам'яталася наша підготовка до домашнього матчу відбіркового турніру чемпіонату Європи з Португалією. Тренери вирішили трохи змінити нашу гру, і це було, мабуть, найяскравіше тактичне враження в збірній за всі ці роки.
Нам буквально вбили в голови нові ідеї, і весь колектив бездоганно реалізував їх на поле. Ми виконали тренерську установку, добули важливу перемогу і вийшли на Євро з першого місця в такій-то групі. Чи не пролізли туди, а саме вишлі.
Зінченко також поділився очікуваннями від виступів збірної на Євро.
Коментарі 0