Артета висловився про Зінченка після його гола у ворота Байєра
Зінченко: «Я задоволений своїм голом, але перемагати у кожній грі - це найважливіше»
Захисник Арсеналу поділився емоціями від перемоги та гола у ворота Байєра
![Зінченко: «Я задоволений своїм голом, але перемагати у кожній грі - це найважливіше»](/upload/iblock/4f4/4f4a57b1790e24de2c0a83b7a44e7730.jpg.webp)
Олександр Зінченко, український захисник лондонського Арсеналу, висловив свої враження від перемоги в свого гола у товариському матчі проти леверкузенського Байєра (4:1).
«Я задоволений своїм голом, але, очевидно, перемагати у кожній грі - це найважливіше, і в індивідуальному плані також.Я просто намагаюся виконувати свою роботу якнайкраще. Це був справді важкий сезон для мене, тому я постараюся зробити все можливе, щоб повернути цю впевненість у собі, а також кохання вболівальників.
Це був чудовий результат. Є ще багато речей, які потрібно покращити як індивідуально, так і колективно, але це був дивовижний виступ».
Коментарі 0