Україна – Бахрейн. Відео трансляція
Зубков: « На зборі хочеться продемонструвати свої кращі якості, щоб потрапити в заявку на Євро »
Форвард – про підготовку команди до чемпіонату Європи
17 травня 2021р. 10:10
![Зубков: « На зборі хочеться продемонструвати свої кращі якості, щоб потрапити в заявку на Євро »](/upload/iblock/f0c/f0c03444caee0e642148f821908c0bfc.jpg.webp)
Фото: УАФ
Нападаючий збірної України Олександр Зубков оцінив прес-службі УАФ старт соборів національної команди і підготовку на Євро-2020.
« Крайня гра за « Ференцварош » в чемпіонаті у мене була 1 травня. Можна сказати, що тиждень трохи відпочивав. Тоді я отримав пошкодження і більше з тих пір не тренувався, поки не приїхав до збірної. Був момент, в якому я невдало послизнувся на поле і відчув біль. Зараз вже все в порядку.На цьому зборі у нас буде час отримати хороше навантаження і підготуватися. Хочеться набрати хорошу форму і продемонструвати свої кращі якості, щоб потрапити в заявку на Євро. З Андрієм Миколайовичем поки особисто не розмовляв ».
23 травня Україна зіграє проти Бахрейну в контрольному матчі.
Коментарі 0