Екс-тренер збірної України: «Вірю, що наша команда переможе Росію в півфіналі»
![<i>Геннадій Лисенчук Екс-тренер збірної України: «Вірю, що наша команда переможе Росію в півфіналі»](/upload/iblock/7a9/7a9cdb3d4e1420d74ddcf952af9552f3.jpg.webp)
Колишній тренер збірної України Геннадій Лисенчук поділився очікуваннями від матчу півфіналу Євро-2022 проти Росії. Раніше фахівець 18 років очолював «синьо-жовтих».
Коли я керував збірною, то нам доводилося неодноразово зустрічатися з росіянами. Ці поєдинки проходили зі змінним успіхом. Заради справедливості потрібно сказати, що в Росії раніше почали розвивати футзал і сусіди часто передавали нам свій досвід.Що стосується чергового протистояння, то воно пройде в складних умовах. Тим не менш, сподіваюся, що політики не завадять його проведення і нехай переможе найсильніший. Вірю, що це буде наша збірна. За винятком стартового матчу - з Нідерландами, де, напевно, не обійшлося без переоцінки своїх можливостей, в інших поєдинках наші хлопці діяли на високому рівні.
Радий за тренера - Олександра Косенка, який свого часу був лідером збірної, а зараз показує себе з найкращого боку на тренерському містку. Зараз за збірну виступає відразу п'ять гравців, які починали ще у мене, зокрема, капітан Петро Шотурма дебютував в 2010 році. Так що нашої збірної досвіду не позичати і якщо їй в п'ятницю вдасться зіграти в свою гру, активно пресингуючи, нагнітаючи темп, то зможе схилити шальки терезів на свою користь.
До речі, свого часу мені радили натуралізувати групу бразильців, як це зробили в тій же Росії, але я категорично відмовився. Сказав, що збірна України буде домагатися я перемог своїми силами. І мав рацію.
Коментарі 0