Екстра-ліга. « Ураган » в божевільній перестрілці з 11 голами переграв ХІТ

Іванофранковци вийшли вперед в півфінальній серії
24 квітня 2021р. 14:09
Фото - АФУ

В третьому матчі півфінальної серії Екстра-ліги « Ураган » на виїзді переграв ХІТ.

Рахунок в поєдинку відкрили господарі силами жука. В середині тайму лебідь повернув рівновагу на табло. До перерви команди обмінялися голами сірого і Абакшина з різницею в кілька секунд.

Після перерви « Ураган » тричі виходив вперед силами Радевіча, Фаренюка і Мікітюка, А ХІТ – порівнював. В останній раз це сталося на останній хвилині основного часу. дубль оформив педяш, Ще один гол на рахунку журби.

У екстратаймах в черговий раз вивів іванофранковцев вперед лебідь після розіграшу кутового. На останній хвилині зустрічі команди обмінялися ударами в каркас воріт. Однак рахунок більше не змінився.

« Ураган » вийшов вперед в серії – 2: 1. Переможець півфіналу, зустрінеться з « Продексімом » у вирішальному поєдинку.

Екстра-ліга, півфінал, третій матч

ХІТ – « Ураган » 5: 6 ( 5: 5 – основний час )

голи: Жук, 3, Сірий, 15, Журба, 25, Педяш, 31, 40 – Лебідь, 9, 49, Абакшин, 15, Радевіч, 20, Фаренюк, 28, Мікітюк, 37