Вчора 2
Сьогодні 2
Завтра 5
Розгорнути Згорнути

Косенко - про поразку Нідерландам: «Чомусь втратили концентрацію на старті другого тайму»

Україна почала з поразки на Євро-2022
20 січня 2022р. 12:06

Головний тренер збірної України Олександр Косенко прокоментував УАФ поразка від Нідерландів (2:3) на старті Євро-2022.

«Не зуміли реалізувати свої моменти до перерви, пропустили швидкий гол у другій половині. Чомусь втратили концентрацію на старті другого тайму. Пропустили незрозумілі голи. Ці два голи вибили нас з колії, а потім пішов і третій пропущений м'яч. Будемо відверті, другу половину ми провели невдало. Переглянемо матч і будемо робити висновки.

Можливо, є невелика фізична втома. Думаю, була певна скутість в діях гравців. У складі було дев'ять дебютантів на чемпіонатах Європи. Це позначилося. Була відсутня нервозність в певних компонентах гри - потрібно діяти більш впевнено. Якщо ти боїшся помилитися - рано чи пізно ти допустиш цю помилку.

Як з цим боротися? Тренуватися, підвищувати рівень власної майстерності і реалізовувати момент. Інших способів немає.

Незважаючи на цю поразку, нам все одно потрібно було перемагати в наступних іграх. Будемо готуватися. Так, це досить прикра поразка. Однак шанси не втрачені. Потрібно обігравати Сербію і готуватися до поєдинку проти Португалії ».