Вчора 16
Сьогодні 15
Розгорнути Згорнути

Україна практично оформила путівку на Євро, розгромивши Данію і в другому матчі відбору

« Синьо-жовті » 8 разів відзначилися в воротах суперників
08 квітня 2021р. 22:58
Україна обіграла Данію / фото - UEFA

Збірна України в матчі кваліфікації чемпіонату Європи-2022 обіграла Данію з рахунком 8: 2.

Старт першого тайму протистоянні на паркеті ДС « Юність » в Запоріжжі знову вийшов нервовим. Як тільки господарі виходили вперед, данці негайно порівнювали рахунок. Так тривало до рахунку 2: 2. 2 голи до перерви і 4 в другому таймі розставили всі крапки над « і » в питанні про лідера цієї пари.

Чемпіонат Європи-2022. Кваліфікація. Група 1.

Україна – Данія – 8: 2

Голи: Корсун ( 5 ), Мікітюк ( 10 ), Малятко ( 11 ), Абакшин ( 12 ), Лебідь ( 19, 26 <TAG1

Відзначимо, що ця зустріч, поки що, стала останньою для українців, адже команда Албанії не змогла вилетіти з Тирани на матч 11 квітня. У групі 1 « синьо-жовті » зайняли 2-й рядок, яка, швидше за все, дозволить підопічним Олександра Косенко зіграти на континентальній першості. Команда Албанії займає останнє місце в групі з 3 очками в активі.

Нагадаємо, що переможці груп і шість кращих друге команд вийдуть на Євро безпосередньо. Дві команди з других місць з гіршими показниками зіграють між собою за потрапляння на турнір.

У першому матчі проти датчан, українцям вдалося забити 6 м'ячів.