Вчора 12
Сьогодні 6

Україна реабілітувалася за провал з Аргентиною, знищивши Анголу

У заключному турі групового етапу чемпіонату світу-2024 «синьо-жовті» змагатимуться за друге місце у квартеті з Афганістаном
Фото - АФУ

У другому турі групового етапу футзального чемпіонату світу-2024 збірна України розгромила Анголу.

«Синьо-жовті» сповна реабілітувалися за стартовий провал з Аргентиною (1:7). Досить швидко вдалося довести рахунок до розгромного – пенальті реалізував Жук, дубль оформив Корсун. Однак до перерви гол престижу оформив Да Сілва.

Другий тайм підопічних Олександра Косенка пройшов за схожим сценарієм. Мельник, Зварич та Чернявський вирішили долю зустрічі. Проте Веду трохи зіпсував українцям різницю м'ячів. А на останній хвилині Швед поставив ефектну точку.

Україна набрала три очки групі C і, швидше за все, побореться за друге місце з Афганістаном (3 бали) у заключному турі.

Чемпіонат світу-2024. Груповий етап. Другий тур:

Ангола – Україна 2:7 (1:3)

Голи: Да Сілва, 17, Веду, 40 – Жук, 7 (пен.), Корсун, 13, 16, Мельник, 26, Зварич, 28, Чернявський, 32, Швед, 40

Апгола: Гоміту, Адеріту, Жо, Да Сілва, Шику. Запасні: Денис, Досе, Фонтура, Фортеш, Калуанда, Нелсінью, Осна, Песаду, Веду.

Україна: Сухов, Абакшин, Зварич, Корсун, Семенченко. Запасні: Ципун, Савенко, Жук, Мельник, Микитюк, Фаренюк, Чернявський, Швед, Шотурма.

Попередження: Адеріту, Гоміту