Війна залишила Україну без гранда. АФУ оголосила про старт сезону-2022/23
![Війна залишила Україну без гранда. АФУ оголосила про старт сезону-2022/23](/upload/resize_cache/iblock/401/916_537_2/4019e347d19b7a45ad1b7ca075063f20.jpg.webp)
Асоціація футзалу України оголосила про проведення Екстра-ліги-2022/23.
Старт наступного сезону запланований 3 вересня, а 10 команд, які братимуть у ньому участь, розподілені на 2 групи за територіальним принципом.
Група «Захід»:
НФК «Ураган» (Івано-Франківськ)
ФК «Енергія» (Львів)
ФК «Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне)
СК «Сокіл» (Хмельницький)
ФК «in. IT» (Львів)
Група «Центр»:
ФК «ХІТ» (Київ)
ФК «Черкасиобленерго» (Черкаси)
ФК «Рятувальник» (Ромни)
ФК «CLUST» (Київ)
МCК «Харків» (Харків)
Система розіграшу змагань передбачає такий формат: на першому етапі команди проведуть матчі в групах кожна з кожною у два кола, на другому етапі буде зіграно п’ять турів, де команди групи «Захід» протистоятимуть суперникам з групи «Центр». На третьому етапі команди знову проведуть поєдинки у своїх групах, але вже в одне коло. На заключному четвертому етапі команди ще раз зіграють між групами, після чого на нас очікуватимуть матчі плей-оф.
Нагадаємо, що «Продексім», який минулий сезон завершив на першій сходинці, мав представити Україну у Лізі чемпіонів. Наразі повідомляється, що херсонців у найпрестижнішому єврокубку замінить «Ураган».
Коментарі 0