Зараз 3
Вчора 21
Сьогодні 15
Завтра 4

Збірна України з фантастичним голом голкіпера Сухова вийшла до півфіналу чемпіонату світу

«Синьо-жовті» розгромили Венесуелу, забивши дев'ять м'ячів
Фото - АФУ

В чвертьфіналі футзального чемпіонату світу-2024 збірна України розгромила Венесуелу.

Команди видали просто фантастичний перший тайм. Українці довели справу до рахунку 3:1 на свою користь, проте протягом 22 секунд втратили перевагу в два м'ячі.

Проте до перерви вдалося знову повернути солідний відрив. Героєм став Абакшин, оформивши хет-трик.

На початку другого тайму «синьо-жовті» почали розвивати перевагу. Забив Семенченко і просто дивовижний гол оформив голкіпер Сухов, пройшовши всіх суперників зі своєї половини поля та вразивши ворота ударом «шведою».

Морілло зумів скоротити відставання після того, як тренер випустив п'ятого польового. Але Чернявський та Микитюк довели справу до розгрому.

Україна вийшла до півфіналу чемпіонату світу, де зіграє з Бразилією.

Чемпіонат світу-2024. Чвертьфінал:

Україна – Венесуела 9:4

Голи: Абакшин, 5, 16, 18, Шотурма, 14, Швед, 20, Семенченко, 21, Сухов, 27, Чернявський, 32, Микитюк, 38 – Франсія, 6, Віамонте, 16, Відаль, 17, Морілло, 30

Україна: Сухов, Абакшин, Корсун, Мельник, Семенченко. Запасні: Ципун, Савенко, Жук, Зварич, Микитюк, Фаренюк, Чернявський, Швед, Шотурм

Венесуела: Вільялобос, Віамонте, Кабаркас, Карреньо, Санс. Запасні: Васкес, Франсія, Морено, Торрес, Брісеньо, Відаль, Морілло, Франсія, Хіменес

Попередження: Швед – Відаль, Франсія, Брісеньйо