Сьогодні 4

Збірна України сенсаційно переграла чемпіона Європи та світу. Відео

«Синьо-жовті» зі стовідсотковим результатом завершили збір у Португалії перед ЧС-2024
Фото - УАФ

У заключному турі товариського турніру у Португалії збірна України переграла господарів змагань.

У першому таймі «синьо-жовті» шокували чинного чемпіона Європи та світу, перемігши з розгромним рахунком 3:0. Відзначилися Мельник і Шотурма, автогол до свого пасиву записав Коррея. Також Коелью не реалізував два дабл-пенальті.

Після перерви команди обмінялися трьома забитими м'ячами. У складі команди Олександра Косенка забили Чернявський, Швед і Микитюк, у складі португальців дубль оформив Сесіліу, також відзначився Роша.

До вашої уваги огляд матчу.

Збірна України виграла усі три матчі, вигравши турнір. Далі команда вирушить до Боснії та Герцеговини, де проведе ще два спаринги.

Товариський матч

Португалія – Україна 3:6

Голи: Сесіліу, 27, 35, Роша, 37 – Мельник, 7, Коррея, 13 (автогол), Шотурма, 16, Чернявський, 30, Швед, 35, Микитюк, 36

Україна: Сухов, Швед, Микитюк, Чернявський, Шотурма; Ципун, Мельник, Семенченко, Педяш, Корсун, Жук, Зварич, Фаренюк, Абакшин.

Нагадаємо, попередні два матчі Україна виграла із загальним рахунком 11:0.