Верняєв – про обстріл Охматдиту: «Це за межею людяності»
Перша група українців відправилися на Олімпіаду-2024
До Франції поїхали чотири гімнасти
00:05
![Перша група українців відправилися на Олімпіаду-2024](/upload/iblock/38e/38e96691f80b9cbe37449a9b3586bc67.jpg.webp)
Фото: НОК України
Перша група український учасників Олімпійських ігор-2024 відправилися на Ігри до Парижу. З Києва відбули чотири представники збірної зі спортивної гімнастики – Олег Верняєв, Назар Чепурний, Радомир Стельмах та Анна Лащевська.
Олімпійський чемпіон висловився про підготовку команди до головних стартів чотириріччя:
Навантаження великі. Ви ж самі розумієте, спорт у нас такий, травмонебезпечний. Постійно то те, то інше. Зараз ще останні тижні спека була неймовірна, дуже важко тренуватися у залі. Але, як то кажуть, ні там, ні тут нікого це не хвилює. Ми намагалися максимально робити свою справу. Я вважаю, що команда готова.
Вадим Гутцайт оцінив перспективи українців на Іграх-2024.
Коментарі 0