Вчора 0
Сьогодні 0

« Мотор » здобув перемогу в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів з « Мешков Брест »

Команда з Запоріжжя зуміла утримати перевагу, зароблений в першому таймі
01 квітня 2021р. 22:17

« Мотор » виграв перший матч проти « Мешков Брест » в рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Початок гри виявилося рівним. Обидва колективу то поступалися, то забирали собі перевагу за рахунком. Після взятого в кінцівці першого тайму тайм-ауту команда з Запоріжжя зуміла зробити ривок, який привів до рахунку 15:12, з яким клуби пішли на перерву.

Після перерви « Мешков Брест » майже наздогнав « Мотор ». Різниця в м'яч-два трималася протягом усього другого тайму, але господарі зуміли її утримати і вийти переможцями.

Напередодні матчу про майбутню зустріч розповів голкіпер « Мотора » Геннадій Комок.