Головний тренер збірної України: «Ми поважаємо суперника»
![Головний тренер збірної України: «Ми поважаємо суперника»](/upload/iblock/01b/01b366520fcd8c692a5a4b92366745f1.jpg.webp)
Головний тренер збірної України Борис Чижов
поділився очікуваннями від матчів кваліфікації Євро-2024 з Ізраїлем та розповів про підготовку команди:
Склад сильно оновився, дівчата ніколи не грали разом у такому складі. На зборах ми моделювали наш захист під гру Ізраїлю. Дівчата мають розуміти, що від них вимагається. По нападу – дещо складніше. Тут потрібно ще більше зіграності. Ми відпрацювали низку схем, індивідуальна майстерність також матиме значення. Ми націлені тільки на перемогу.
Хто на сьогодні є лідерами збірної?
В команді є Ірина Компанієць, додалась Лілія Горільска, також досвідчена гравчиня, яка зараз непогано грає у чемпіонаті Угорщини. У нападі – Тамара Смбатян. Це гравчині, які за досвідом, за майстерністю мають підтягнути молодь. Хочу сказати, що у нас дуже багато надзвичайно здібних молодих гравчинь, зокрема у задній лінії. У них є велике бажання грати.
Збірна України вчора була на матчі Словаччина – Ізраїль. Яке враження справила ізраїльська збірна та її гравчині Ганна Сторожук та Ганна Лезінська, які є вихованками українського гандболу?
Ми поважаємо суперника. Вони грають доволі швидко, у них непогана техніка: передачі, рух, кидки, є обіграш. Команда доволі хорошого рівня. Так, вони не встигали повертатися, адже словачки дуже добре бігли. Словаччина ж забагато квапилась та метушилась і через це зробила багато втрат, інакше – розрив в рахунку на їх користь був би ще більшим.Нам також потрібно бігти, швидкість потрібна обов`язково. Помилки? Це вже завдання тренерського штабу, керувати грою: якщо будемо розуміти, що втрат при контратаках забагато, то потрібно переходити до позиційного нападу.
По грі Ганни Лозінської: вона, на мою думку не зовсім вдало зіграла в захисті, мало чіплялась, у нападі – відзначилась кількома голами, але на хід гри це сильно не вплинуло. Анна Старожук була націлена на ворота.
Номінально домашній матч Україна – Ізраїль дивіться на телеканалі XSPORT. Початок – 2 березня о 19:00.
Коментарі 0