Савукінас: « Нам довелося постаратися, щоб переломити хід обох матчів з « Татраном »
Савукінас: « Гра з « Донбасом » послужила для нас якоїсь репетицією перед Фіналу чотирьох SEHA-Ліги »
Наставник « Мотора » – про перемогу в матчі за Суперкубок України
02 вересня 2021р. 12:23
![Гинтарас Савукінас і Айденас Малашінскас Савукінас: « Гра з « Донбасом » послужила для нас якоїсь репетицією перед Фіналу чотирьох SEHA-Ліги »](/upload/resize_cache/iblock/729/916_537_2/72947afd54052fa322859e2abf2594d1.jpg.webp)
Гинтарас Савукінас і Айденас Малашінскас / Фото - handball.motorsich.com
Головний тренер « Мотора » Гинтарас Савукінас в інтерв'ю офіційному сайту запорізького клубу поділився емоціями після перемоги своєї команди в матчі за Суперкубок України з « Донбасом ».« У цьому матчі ми могли подивитися більшість наших гравців, в тому числі і тих, які менше отримували час або були заявлені на вихідних. Тим самим ми подивилися і наші тренувальні напрацювання, які ми зробили після аналізу гри з « Татраном ». Ми завжди хочемо щось додати в свою гру і поліпшити якісь моменти. І ось сьогодні цьому було місце. Ця гра послужила для нас якоїсь репетицією перед « фіналом чотирьох » SEHA-Ліги. На жаль, велика перевага не дозволяв нашим гравцям максимально сконцентруватися. Тому що сьогодні суперник був на порядок рівнем нижче наших гравців. І вони це відчували. І, незважаючи на те, що перед грою ми це обговорювали, що треба вже готуватися до п'ятниці, проте, трішечки моментами відчувалася розслабленість і деякі моменти могли виконати краще. Але тут немає ніякого докору гравцям. Просто гра склалася так, що дуже важко в таких іграх сконцентруватися і видати максимально 100%. Однією з умов цього матчу була підготовка команди до наступного етапу ».
Нагадаємо, в новому сезоні « Мотор » візьме участь в Лізі чемпіонів.
Коментарі 0