Савукінас: « Ми зробимо все можливе, щоб перемогти « Мешков Брест » на виїзді »
Савукінас: « Ми можемо конкурувати нарівні з « Брестом »
Наставник « Мотора » – про матч-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів
08 квітня 2021р. 15:40
![Гинтарас Савукінас Савукінас: « Ми можемо конкурувати нарівні з « Брестом »](/upload/resize_cache/iblock/506/916_537_2/506df2b99af356c917903c1b436fc82a.jpeg.webp)
Гинтарас Савукінас / Фото - handball.motorsich.com
Головний тренер « Мотора » Гинтарас Савукінас в інтерв'ю прес-службі запорізького клубу поділився очікуваннями від матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти « Мешков Брест ».« Настрій команди бойової, як і повинно бути, готуючись до фінальної гри. Ми готуємося, незважаючи на всі переваги суперника. Скажімо так, ми маємо свої козирі, і будемо максимально використовувати всі свої сильні сторони. Плюс ще трошки везіння і ми маємо можливість поборотися за загальну перемогу. « БГК » – це солідна команда, яка в ході не тільки цього сезону, але і в світлі останніх років виступу в Лізі чемпіонів показує, що це дуже міцний горішок для будь-якої команди-учасниці. Брестський клуб дуже добре укомплектований, кожна позиція там практично закрита двома висококваліфікованими гравцями. Суперник дуже серйозний. А вдома вони особливо сильні там упав жоден клуб, так що на їх майданчику дуже важко грати всім. Але ми усвідомлюємо цей виклик і налаштовані на боротьбу. Тим більше, гра вдома показала, що наше співвідношення сил трохи змінилося, в порівнянні з минулим сезоном. І видно, що ми можемо конкурувати нарівні з « Брестом ». Але як то кажуть гра грі ворожнечу, але загальний настрій команди тільки на перемогу. Так що ми чекаємо хорошу боротьбу ».
Матч « Мешков Брест » – « Мотор » відбудеться 8 квітня. Початок – о 19:45.
Нагадаємо, в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів запорізький « Мотор » в домашніх стінах переграв « Мешков Брест » – 32:30.
Заявка « Мотора » на матч з білоруським колективом.
Коментарі 0