Савукінас: « В контрольних іграх не могли розраховувати на Бохана, Трухановічюса і Шебетіча, які вибули через травми »
Савукінас: « Нам довелося постаратися, щоб переломити хід обох матчів з « Татраном »
Наставник « Мотора » – про вихід до Фіналу чотирьох SEHA-Ліги
30 серпня 2021р. 07:18
![Гинтарас Савукінас Савукінас: « Нам довелося постаратися, щоб переломити хід обох матчів з « Татраном »](/upload/resize_cache/iblock/fb7/916_537_2/fb7bdb7a80e8e4671705c6555e4df7ef.jpeg.webp)
Гинтарас Савукінас / Фото - handball.motorsich.com
Головний тренер « Мотора » Гинтарас Савукінас в інтерв'ю прес-службі запорізького клубу підвів підсумок чвертьфінального протистояння зі словацьким « Татраном » в SEHA-Ліги, а також поділився емоціями після виходу в Фінал чотирьох турніру.« Перш за все я дякую команду « Татран » за дуже напружені дві гри. Сценарій матчів був дуже схожий, і нам довелося добре постаратися, щоб переломити хід що вчорашньої, що сьогоднішньої зустрічей. Перше, що нам заважало в цих двох іграх, – це наша реалізація. Що в першому, що в сьогоднішньому матчах воротар « Татрана » був якийсь непробивної стіною. І з тих позицій, з яких ми намагалися закинути, він незрозумілим чином мав можливість відбивати м'яч. І робив це дуже успішно в більшості моментів, це і тримало команди на рівному рівні тривалий час ».
« Хочу подякувати своїм хлопцям за ту увагу і концентрацію, яку вони витримали, незважаючи на якісь не зовсім успішні дії по ходу гри. Все ж вони йшли до самого кінця і в якомусь моменті змогли зломити гру що вчора, що сьогодні. Незважаючи на те що суперник мав свій план гри, виходячи з ресурсів. Нам довелося дуже сильно постаратися, щоб перетворити результат на свою користь. З цих двох ігор ми отримали велику інформацію для нашої подальшої роботи на Фінал чотирьох SEHA-Ліги. Бачимо, де треба дуже сильно попрацювати, а які моменти у нас вдаються успішніше. Так що я дякую суперників за зіграні матчі, а своїх гравців – за ці перемоги ».
Нагадаємо, обидва матчі з « Татраном » запоріжці проводили на домашньому майданчику і святкували перемоги з рахунком 27:22, 29:19.
Коментарі 0