Савукінас: « Шебетіч дебютував за « Мотор ». Сподіваємося, що вже в грі з « Порту » він нам допоможе »
Савукінас: « Перед кожним матчем Ліги чемпіонів концентрація і підготовка з екстра-мотивацією присутній завжди »
Наставник « Мотора » – про майбутній домашньому матчі з « Порто »
14 вересня 2021р. 15:17
![Гинтарас Савукінас Савукінас: « Перед кожним матчем Ліги чемпіонів концентрація і підготовка з екстра-мотивацією присутній завжди »](/upload/resize_cache/iblock/170/916_537_2/1707329ef4778762bfb1a9dfa6445eca.jpg.webp)
Гинтарас Савукінас / Фото - handball.motorsich.com
Головний тренер « Мотора » Гинтарас Савукінас в інтерв'ю офіційному сайту запорізького клубу поділився очікуваннями від стартового матчу групового раунду Ліги чемпіонів.Гинтарас, як готуватися команда до першого матчу Ліги чемпіонів в сезоні 2021/2022?
« Готуватися планомірно по відпрацьованій схемі. У понеділок у нас був відпочинок, у вівторок і середу знову приступаємо до тренувань. Звичайно ж, до першої гри Ліги чемпіонів ми почали готуватися ще минулого тижня. Деякі моменти з нашого тренувального процесу ми випробували в суботній грі з « Одесою ». Нічого особливого і нового немає. Ми вивчили весь процес підготовок до таких ігор ще в минулому сезоні. Працюємо в тому ж напрямку ».
На тренувальних зборах і на матчах SEHA-Ліги були відсутні два легіонера – Лука Шебетіч і Йонас Трухановічус. Чи зможемо ми побачити цих гравців на майданчику в матчі з « Порту »?
« Найбільше ймовірна поява Луки Шебетіча. Весь минулий тиждень він вже працював з командою. Так би мовити контрольну роботу він зробив в суботу, зіграв перший матч з командою і зараз продовжує тренуватися в гарному настрої і динаміці. Уже почав підключатися до загальних тренувань з командою і Йонас Трухановічус. Поки тільки в захисті ми його пробуємо і маємо багато позитиву, ще більш детальну картину нам дасть медичний персонал. Як він виглядає, і наскільки ми можемо розраховувати на цього гравця. Але те, що видно з тренувань я оптимістично на це дивлюся, що Йонас теж може бути в складі ».
Уже переглядали матчі суперника, якими сильними сторонами може похвалитися « Порту »?
« Може похвалитися дуже солідним складом. Тому що в складі цієї команди є багато гравців, як португальської збірної, так і інших національностей, і це робить суперника дуже сильним. Знаю, що це клуб, який грає вже не перший рік в Лізі чемпіонів і має хороший досвід. У них в складі відбулися деякі зміни – одні люди пішли, інші прийшли. Напевно, самий колоритний трансфер це Вальдес, який прийшов з лісабонського « Спортінга ». Він дуже хороший і сильний в центрі захисту. У португальському клубі він зміцнює цю позицію, але і може зіграти в атаці. Так що команда дуже солідна і треба буде серйозно попрацювати, щоб добути перемогу ».
Чи є у команди мандраж перед стартовим матчем Ліги чемпіонів?
« Я б не сказав що це мандраж. Та така підвищена мотивація, перед грою звичайно є. Але це не тільки через те, що це перша гра Ліги чемпіонів. Я думаю, що перед кожним матчем Ліги чемпіонів концентрація і підготовка з екстра-мотивацією присутній завжди і так повинно бути. Тому що одна справа грати на рівні чемпіонату України і зовсім інше готуватися вже до Ліги чемпіонів і до матчів SEHA-Ліги за участю сильних суперників ».
16 вересня « Мотор » в Запоріжжі зіграє з « Порту ».
Напередодні в Фіналі чотирьох SEHA-Ліги « Мотор » завоював бронзу. У матчі за 3-е місце запорожці обіграли білоруський « Мешков Брест » з рахунком 31:20.
Коментарі 0