Савукінас: « Гра з « Донбасом » послужила для нас якоїсь репетицією перед Фіналу чотирьох SEHA-Ліги »
Савукінас: « Я задоволений ставленням і поліпшеннями, які ми зробили після матчу з « Веспремом »
Наставник « Мотора » – про перемогу над « Мешков Брест » в матчі за бронзу SEHA-Ліги
06 вересня 2021р. 14:08
![Гинтарас Савукінас Савукінас: « Я задоволений ставленням і поліпшеннями, які ми зробили після матчу з « Веспремом »](/upload/resize_cache/iblock/3cb/916_537_2/3cb784fcfb5998c18c86f9abbd9b3c77.jpg.webp)
Гинтарас Савукінас / Фото - handball.motorsich.com
Головний тренер « Мотора » Гинтарас Савукінас поділився емоціями після перемоги над « Мешков Брест » в матчі за 3-е місце SEHA-Ліги.Цитує литовського фахівця офіційний сайт запорізького клубу.
« Вітаю моїх хлопців. Матч двох різних таймів – перший вийшов досить рівним, але в другому нам вдалося скоротити розрив. Я задоволений ставленням і поліпшеннями, які ми зробили після матчу з « Веспремом ». Комунікація в центрі нашого захисту сьогодні була набагато краще, і в цілому я можу сказати, що задоволений нашим виступом і радий перемозі в кінці ».
Напередодні « Мотор » впевнено переміг « Донбас » в матчі за Суперкубок України.
Коментарі 0