Гравець збірної Швеції: « Кращими в складі України були воротарі »
У збірної Швеції спалах коронавірусу – весь склад ізольований перед матчем з Україною
У найкоротші терміни довелося викликати нових гравців
21 квітня 2021р. 10:02
![У збірної Швеції спалах коронавірусу – весь склад ізольований перед матчем з Україною](/upload/resize_cache/iblock/f96/916_537_2/f962514ef14f7deb48e159a203eb619a.jpg.webp)
Фото: handbollslandslaget.se
У жіночій збірній Швеції виявлено спалах коронавірусу щодо повернення після матчу плей-офф відбору на чемпіонат світу з гандболу серед жінок проти України ( 28: 14 ),
повідомляє офіційний сайт федерації гандболу Швеції.
Вся команда Швеції ізольована, а збірної довелося збирати новий склад, до якого увійшли 14 гандболісток. Рішення про дозаявку нових гандболісток було прийнято після переговорів з міжнародною федерацією, їм дозволили проведення гри з новим складом.
Менеджер збірної Швеції Анна Фогельстрём так прокоментувала дану ситуацію:
Згідно з інформацією, яку маємо, матч відбудеться так, як і було заплановано. У нас був тривалий діалог з Європейською федерацією гандболу. З огляду на всі умови і опції, які у нас були, ми довизвалі нових гравців для того, щоб гарантувати безпеку проведення матчу.
Матч-пош-офф відбору до чемпіонату світу з гандболу відбудеться в Лунді, в середу, 21 квітня. За трансляцією матчу Швеція – Україна стежте на XSPORT. Початок гри - о 19:10 за Києву.
Коментарі 0