Жіноча збірна України ледь не здолала команду Франції в відборі на Євро-2022
![Жіноча збірна України ледь не здолала команду Франції в відборі на Євро-2022](/upload/resize_cache/iblock/adb/916_537_2/adb4b712eb615e0d9cc4506b6aa1a00c.jpg.webp)
У матчі другого туру кваліфікації жіночого чемпіонату Європи-2022 збірна України з гандболу на рівних провела матч з командою Франції, але в підсумку зазнала прикре поразки з рахунком 25:28.
У першому таймі Франція вела в рахунку з перевагою в чотири м'ячі, але перед перервою українські гандболістки скоротили відставання до мінімуму - 15:16.
Після перерви українки на рівних грали з чемпіонками Олімпіади-2020. За сім хвилин до кінця зустрічі Україна вела 24:22, проте синьо-жовті провалили заключний відрізок гри.
Гандбол. Відбір на Євро-2022. Група 4. Другий тур
Україна - Франція - 25:28 (15:16)
Минулого тижня Україна перемогла бронзового призера Євро-2020 Хорватію. Наступний матч у відборі синьо-жовті проведуть 2 березня проти Чехії.